Direct naar hoofdmenu / zoekveld
Home / sportdienst

sportdienst

wie is wie bij de stedelijke sportdienst:

 

Hendrik De Boever 

sportfunctionaris

rik.de.boever@eeklo.be

Ilse Van Coppenolle 

sportfunctionaris

ilse.van.coppenolle@eeklo.be

Wim Neirynck 

sportpromotor

wim.neirynck@eeklo.be

Carla De Vuyssere 

sportmonitor

carla.de.vuyssere@eeklo.be

Karel Colenbier

sportmonitor

karel.colenbier@eeklo.be

Pascal Schelstraete

coördinator recreatief-educatieve projecten

pascal.schelstraete@eeklo.be

Dieter Slock

sportmonitor

dieter.slock@eeklo.be

Frank Fiers

sportmonitor

frank.fiers@eeklo.be

Rozelien Kerckaert

sportmonitor 

rozelien.kerckaert@eeklo.be

Linsey Verstraete

sportmonitor

linsey.verstraete@eeklo.be

Marina Degrande

administratief medewerkster

marina.degrande@eeklo.be

Patricia De Prée

kassa zwembad

patricia.de.pree@eeklo.be

Veronique Van Hecke

kassa zwembad

veronique.van.hecke@eeklo.be

Mark Van Hamme

toezichter sporthal

mark.van.hamme@eeklo.be

Arlette Debbaut

onderhoudspersoneel sporthal

 

Duuriimaa Bolormaa

onderhoudspersoneel sporthal

 

Roger Himschoot

technisch medewerker zwembad

 

Dieter Van Hootegem

redder | toezichter sporthal

dieter.van.hootegem@eeklo.be

Nick Timmerman

redder

timmermannick@gmail.com

Waldo Saey

redder

waldo.saey@eeklo.be

Alexander Alexejev

redder

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

sportdienst

stedelijke sportdienst

Burg. Lionel Pussemierstraat 157

9900 Eeklo

tel. 09 | 377 61 27

 

secretariaat: Marina Degrande

e-mail: marina.degrande@eeklo.be

 

sportfunctionaris Rik De Boever

e-mail: rik.de.boever@eeklo.be 

sportfunctionaris Ilse Van Coppenolle

e-mail: ilse.van.coppenolle@eeklo.be

 

openingsuren complex sporthal

MA-VR

09.00 u

22.00 u

ZA

09.00 u

21.00 u

ZO

09.00 u

16.30 u

openingsuren krachttrainingszaal

 

openingsuren secretariaat sporthal

MA-VR

09.00 u

12.00 u

 

13.00 u 

17.30 u 

 

 

18.30 u

21.30 u

 

ZA

13.30 u

18.00 u


ZO

09.00 u

12.00 u

 

 

sluitingsdagen 

 


 

Grote kaart


Zoeken