Direct naar hoofdmenu / zoekveld
Home / sportdienst

sportdienst

Met meer dan 800 bezoekers per dag, 7 dagen op 7 geopend, is het Eeklose Sportpark een druk bezocht complex! Het wordt het toneel  voor sportwedstrijden en  trainingen van meer dan 40 sportclubs en verenigingen, van sportkampen, sportactiviteiten van de scholen maar ook van tal van socio-culturele manifestaties.

 

sportpark LR2 

 

Sportdienst Eeklo

  • organiseert zelf of i.s.m. allerhande partners sportieve activiteiten
  • heeft een uitleendienst met een 60-tal volksspelen
  • stelt stedelijke sportinfrastructuur ter beschikking
  • ondersteunt en promoot de Eeklose sportverenigingen en alle initiatieven die met sport te maken hebben
  • is het aanspreekpunt voor sporten en sportief bewegen in Eeklo.

 

De thuishaven van meer dan 40 sportclubs

die na de schooluren en in het weekend het Sportpark bezetten.

De gebruikers van het zwembad

Met 150.000 bezoekers per jaar, waarvan 1/3 individuele zwemmers, 1/3 schoolzwemmers en 1/3  clubzwemmers deed het oude zwembad het al goed. In het Verbauwenbad zal dat aantal alleen maar toenemen.

Evenementen

Het Sportpark is de locatie voor tal van evenementen. Zo zijn er grote tornooien van inlineskating, karate, turnen, wielertoerisme, ... en heel wat niet sportieve evenementen zoals het Sinterklaasfeest en de Balloonmeeting,... en vele andere evenementen.

 


 

 

wie is wie bij de stedelijke sportdienst:

 

Hendrik De Boever 

sportfunctionaris

rik.de.boever@eeklo.be

Ilse Van Coppenolle 

sportfunctionaris

ilse.van.coppenolle@eeklo.be

Wim Neirynck 

sportpromotor

wim.neirynck@eeklo.be

Carla De Vuyssere 

sportmonitor

carla.de.vuyssere@eeklo.be

Karel Colenbier

sportmonitor

karel.colenbier@eeklo.be

Pascal Schelstraete

coördinator recreatief-educatieve projecten

pascal.schelstraete@eeklo.be

Dieter Slock

sportmonitor

dieter.slock@eeklo.be

Frank Fiers

sportmonitor

frank.fiers@eeklo.be

Rozelien Kerckaert

sportmonitor 

rozelien.kerckaert@eeklo.be

Linsey Verstraete

sportmonitor

linsey.verstraete@eeklo.be

Marina Degrande

administratief medewerkster

marina.degrande@eeklo.be

Patricia De Prée

kassa zwembad

patricia.de.pree@eeklo.be

Veronique Van Hecke

kassa zwembad

veronique.van.hecke@eeklo.be

Mark Van Hamme

toezichter sporthal

mark.van.hamme@eeklo.be

Arlette Debbaut

onderhoudspersoneel sporthal

 

Duuriimaa Bolormaa

onderhoudspersoneel sporthal

 

Roger Himschoot

technisch medewerker zwembad

 

Dieter Van Hootegem

redder | toezichter sporthal

dieter.van.hootegem@eeklo.be

Nick Timmerman

redder

timmermannick@gmail.com

Waldo Saey

redder

waldo.saey@eeklo.be

Alexander Alexejev

redder

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

sportdienst

stedelijke sportdienst

Burg. Lionel Pussemierstraat 157

9900 Eeklo

tel. 09 377 61 27

 

secretariaat

marina.degrande@eeklo.be

sportfunctionaris Rik De Boever

rik.de.boever@eeklo.be 

sportfunctionaris Ilse Van Coppenolle

ilse.van.coppenolle@eeklo.be

 

OPENINGSUREN

MAA - VRIJ

8.30 uur

22.30 uur

ZAT
14 uur
17 uur

ZON

9 uur

13 uur

 

sluitingsdagen 

 


Zoeken