Wanneer
- do 15 januari 2026 van 19:30 tot 23:00
Locatie
Van Noord- naar West-Afrika: deel 2
een reisreportage van Dominiek Druart
donderdag 15 januari 2026 om 20.00 uur
“ Van Noord-naar West-Afrika” deel 2, brengt wereldreiziger Dominiek Druart met veel enthousiasme het vervolg van zijn avonturen door dit intrigerend stuk van Afrika.
In het eerste deel zal vooral uitgebreid aandacht geschonken worden aan het fabelachtige ALGERIJE. Dit onontdekte land is doordrenkt met een rijke geschiedenis en adembenemende landschappen.
Van de betoverende Sahara-woestijn tot de charmante mediterrane kustlijn Verder in Noord-Afrika brengt Dominiek het verhaal van de langste trein ter wereld in MAURITANIE.
Na de pauze werpen we de schijnwerpers op West-Afrika.
Het kleurrijke GHANA is een cultureel lappendeken vol geschiedenis en tradities. De prachtige kustlijn, indrukwekkende slavenforten en levendige markten maken Ghana tot een fascinerende bestemming.
Samen met zijn chauffeur stak Dominiek vervolgens de grens over naar TOGO. Het autenthieke land is doordrenkt van voodoo-invloeden.
Ook buurland BENIN heeft niet alleen intrigerende voodoorituelen, maar ook een prachtige kustlijn en kleurrijke markten.
Een hoogtepunt is een Ganvié, ook wel het “Venetië van Afrika” genoemd
Organisatie
Leeftijd
Niveau Nederlands
Categorieën
Contact
- eeklo@cultuursmakers.be
Prijs
- Basistarief €10
- Met Cultuursmakerspas €8

