Wanneer
- vr 25 september 2026 van 20:00 tot 21:30
Locatie
Johannes Is Zijn Naam maakt Nederlandstalige droompop. Met Johannes als kaduke crooner, zingend en dansend tussen ritmeboxen en synths. Met ‘Contact’, zijn tweede album, zet het eenzame personage uit zijn debuut een stap uit zijn cocon, richting de buitenwereld, richting contact.
Live ontstaat een mengeling van muziek, performance en sfeer waarin Johannes zijn eigen universum vormgeeft. In het theater krijgt dat nu nog meer ruimte: beweging, woord en geluid vloeien er moeiteloos in elkaar over.
De voorstelling ‘Johannes Maakt Contact’ nodigt je uit om mee te stappen in die wereld: poëtisch, licht absurd, soms ontroerend.
Je kent Johannes mogelijk van zijn single ‘Johnny Will Be King’. Zijn werk wordt wel eens naast dat van Spinvis gelegd en voelt aan als een bizarre kruising tussen David Lynch en Tien Om Te Zien. En ja, zijn naam is echt Johannes (Verschaeve).
Dit concert is een samenwerking met muziekclub N9.
Organisatie
Categorieën
Contact
- info@cultuurhuisherbakker.be
Prijs
- Basistarief €20
- -26 jaar €14,3
- Kansentarief met UiTPAS Meetjesland €4
- Vriendenprijs €18,1
- Vriendenprijs -26 jaar €10,5


