Wanneer
- zo 24 januari 2027 van 15:00 tot 16:00
Locatie
De directrice van het theater brengt alles in gereedheid voor de speech van de burgemeester. Alles moet perfect zijn!
Maar daar staan ze ineens. Twee acteurs.Met hun kostuums, tekst en kartonnen decor.En ramp boven ramp heeft de zaal zich ook nog eens gevuld metmensen. Kinderen nog wel! Ze zijn hier voor ... TONEEL!
Maar hier wordt geen toneel meer gespeeld.Er komt niemand naar kijken en het brengt niet op.Iedereen blijven zitten! En nergens aankomen!Want voor je ‘t weet gaat alles kapot.
In een ongelukkige reeks van struikelingen herleiden de acteurs het theater tot een puinhoop. Maar vanuit dat puin ontdekken ze samen hele nieuwe werelden die bol staan van de fantasie. Werelden waarin je mag spelen en proberen, prutsen en mislukken.
‘ALLES KAPOT’ is een dolkomische, fysieke voorstelling vol slapstick en kinderlijk spelplezier.
concept: Arend Peeters, Ferre Vuye
spel: Ellen Sterckx, Arend Peeters, Ferre Vuye
scenografie: Rupert Defossez
coaching mime: Craig Weston
eindregie: Femke Stallaert
techniek: Rupert Defossez, Lucas Van de Voorde, Thibault Sente
productie: Sven Ronsijn, Ultima Thule / GROND
kostuum: Chris Snik
geluid: Freya Van Nieuwenhuysen, Tibo Renodeyn
coproductie: Ultima Thule / GROND, HET LAB Hasselt, PerPodium
met de steun van: fABULEUS, hetpaleis, DE MAAN, de Vlaamse Overheid, Sabam For Culture, de Tax Shelter van de Belgische Federale Overheid
Organisatie
Leeftijd
Categorieën
Contact
- info@cultuurhuisherbakker.be
Prijs
- Basistarief €13
- -12 jaar €7
- Kansentarief (-12 jaar) €1,4
- Kansentarief met UiTPAS Meetjesland €2,6

