01 Routinebeslissingen
01.01 Algemeen Bestuur - Goedkeuring verslag zitting vast bureau 13 oktober 2020
Het verslag van de zitting van het vast bureau van dinsdag 13 oktober 2020 wordt goedgekeurd.
01.02 Algemeen Bestuur - Gebouwen - Aanstellen van elektricien ter ondersteuning van de dienst gebouwenbeheer
Het vast bureau gaat akkoord om een prijsvraag te starten met als doel een nieuwe overeenkomst te starten per 1 januari 2021 voor de uitbesteding van elektriciteitswerken. Looptijd van de overeenkomst wordt voorzien op 2 jaar.
01.03 Algemeen Bestuur - Gebouwen - Uitbesteden van werken aan HVAC ter ondersteuning van de dienst gebouwenbeheer
Het vast bureau gaat akkoord om een prijsvraag te starten met als doel een nieuwe overeenkomst te starten per 1 januari 2021 voor de uitbesteding van werken aan de HVAC. Looptijd van de overeenkomst wordt voorzien op 2 jaar.
01.04 Algemeen Bestuur - Gebouwen - Uitbesteden dakwerken ter ondersteuning van de dienst gebouwenbeheer
Het vast bureau gaat akkoord om een prijsvraag te starten met als doel een nieuwe overeenkomst te starten per 1 januari 2021 voor de uitbesteding van dakwerken. Looptijd van de overeenkomst wordt voorzien op 2 jaar.
01.05 Algemeen Bestuur - Gebouwen - Beheer en/of onderhoud van technische installaties : HVAC, elektriciteit en sanitair - via Farys
Het vast bureau gaat akkoord om beroep te doen op de raamovereenkomst voor het beheer en/of onderhoud van technische installaties: HVAC, elektriciteit en sanitair van de CREAT aankoopcentrale.
01.06 Algemeen Bestuur - Gebouwen - Huren en ledigen van afvalcontainers t.b.v. Stads- en OCMW gebouwen - GLV
Het vast bureau keurt het bestek B105-2019bis goed voor de opdracht "Huren en ledigen van afvalcontainers t.b.v. Stad en OCMW Eeklo".
01.07 Algemeen Bestuur - SVPP - ESF project 510 Lokale partnerschappen - toewijzen partner werk
Het vast bureau gaat akkoord om de cel activering van Welzijnsband Meetjesland aan te stellen als partner werk voor het ESF project De Plek.
02 Bestelaanvragen en mandaten
02.01 Algemene Financiering - Bestelaanvragen
Het vast bureau hecht zijn goedkeuring aan de voorgelegde bestelaanvragen.
02.02 Algemene Financiering - Mandaten
Het vast bureau stelt de rekeningen betaalbaar, gehecht aan de mandatenlijst O/2020/472.
03 Kleine beslissingen
03.01 Algemeen Bestuur - Communicatie - Canvassen Sociaal Huis
Het vast bureau neemt kennis van de aanschaf van 10 canvasdoeken. Het vast bureau gaat akkoord met het beschilderen ervan door graffitikunstenaar Jasper Deyne.
04 Te bespreken punten
04.01 Zorg en Opvang - Welzijn - 2020 besteding toelage ter bevordering participatie en sociale activering
Het vast bureau gaat akkoord om de middelen van de subsidie ter bevordering participatie en sociale activering maximaal in te zetten op kinderarmoede, digitale kloof en bevordering maatschappelijke participatie.
05 Kennisgevingen
05.01 Algemeen Bestuur - Gebouwen - Werking sleutelbeheer OCMW
Het vast bureau neemt de beslissing om de waarborg voor de sleutels van de Zuidkaai voor Wijkcentrum De Kring, vast te leggen op 50 euro/sleutel, zodat bij sleutelverlies de kostprijs van een nieuwe sleutel gedekt wordt door de waarborg. Indien bij verlies van een sleutel door hun personeel of stagiairs alsnog de waarborg onvoldoende blijkt voor de opmaak van een nieuw sleutelplan dient Wijkcentrum De Kring vzw de effectieve kostprijs ervan bijkomend te vergoeden.
06 Rondvraag en kennisdeling
07 Einde van de zitting