Bespeelbare stad

Contact

Jeugdwerk Eeklo

Adres
Kerkstraat 121 , 9900 Eeklo Jeugdcentrum Kubiek
Tel.
09 218 29 20
Jeugdwerk@eeklo.be
Vandaag
Nu gesloten
GeslotenOpeningsuren jeugddienst (zomer)
Morgen
open van 09:00 tot 12:00 13:30 tot 16:00
Openingsuren jeugddienst (zomer)

Contact

Meetjesman

Adres
Kerkstraat 121 , 9900 Eeklo Jeugdcentrum Kubiek
Tel.
09 218 29 20
info@meetjesman.be
Website
http://www.meetjesman.be/
Vandaag
Nu gesloten
GeslotenOpeningsuren jeugddienst (zomer)
Morgen
open van 09:00 tot 12:00 13:30 tot 16:00
Openingsuren jeugddienst (zomer)

Contact

Verhuur Jeugd

Adres
Kerkstraat 121 , 9900 Eeklo Jeugdcentrum Kubiek
Tel.
09 218 29 20
verhuur@eeklo.be
Vandaag
Nu gesloten
GeslotenOpeningsuren jeugddienst (zomer)
Morgen
open van 09:00 tot 12:00 13:30 tot 16:00
Openingsuren jeugddienst (zomer)

Contact

Jeugddienst - Aanloopfase

Adres
Kerkstraat 121 , 9900 Eeklo Jeugdcentrum Kubiek
Tel.
09 218 29 20
aanloopfase@eeklo.be
Vandaag
Nu gesloten
GeslotenOpeningsuren jeugddienst (zomer)
Morgen
open van 09:00 tot 12:00 13:30 tot 16:00
Openingsuren jeugddienst (zomer)

Contact

Jeugdwelzijn Eeklo

Adres
Kerkstraat 121 , 9900 Eeklo Jeugdcentrum Kubiek
Tel.
09 218 29 30
GSM
0498 913 815
Jeugdinfo@eeklo.be
Vandaag
Nu gesloten
GeslotenOpeningsuren jeugddienst (zomer)
Morgen
open van 09:00 tot 12:00 13:30 tot 16:00
Openingsuren jeugddienst (zomer)

Contact

Gekko

Adres
Kerkstraat 121 , 9900 Eeklo Jeugdcentrum Kubiek
Tel.
09 218 29 20
gekko@eeklo.be
Vandaag
Nu gesloten
GeslotenOpeningsuren jeugddienst (zomer)
Morgen
open van 09:00 tot 12:00 13:30 tot 16:00
Openingsuren jeugddienst (zomer)

Contact

Jeugddienst

Adres
Kerkstraat 121 , 9900 Eeklo Jeugdcentrum Kubiek
Tel.
09 218 29 20
jeugd@eeklo.be
Website
http://www.eeklo.be/jeugd
Vandaag
Nu gesloten
GeslotenOpeningsuren jeugddienst (zomer)
Morgen
open van 09:00 tot 12:00 13:30 tot 16:00
Openingsuren jeugddienst (zomer)