Direct naar hoofdmenu / zoekveld

wie is wie?

Groepsfoto Kleiner

 

 

 

Beatrijs Kleiner

 Joke Kleiner

Beatrijs Hollebosch: directeur cultuur

09 218 27 30

beatrijs.hollebosch@eeklo.be 

 

 

 Joke Willemsstafmedewerker jeugd- familie- en

 schoolprogrammatie

 09 218 27 36

 joke.willems@eeklo.be 

Els Kleiner

 Frederik Kleiner 

Els Deventer: stafmedewerker avondprogrammatie

09 218 27 32

els.deventer@eeklo.be

 Frederik Rogiers: stafmedewerker cultuurparticipatie

 09 218 27 31 - frederik.rogiers@eeklo.be 

 Begin juli tot eind december: stafmedewerker jeugd-
familie- en schoolprogrammatie

Evelien Kleiner

 Davey Kleiner

Evelien Ragaert: communicatie, promotie, facturatie

09 218 27 37

evelien.ragaert@eeklo.be 

 Davey Degrande: zaalverhuur, ticketverkoop

 09 218 27 33

 davey.degrande@eeklo.be 

Ingrid Kleiner

 Debbie Kleiner

Ingrid Coppens: logistiek assistent

09 218 27 35

ingrid.coppens@eeklo.be 

 Debbie Savels: logistiek medewerker

Johanna Kleiner

 Paul Kleiner

Johanna De Craemer: administratie

09 218 27 38

johanna.decraemer@eeklo.be 

Paul Van Maldeghem: ticketverkoop

Koen Kleiner

 Stéphane Kleiner

Koen Debbaut: theatertechniek

09 218 27 45

techniek@ccdeherbakker.be 

Stéphane Vernimmen: theatertechniek
09 218 27 43
techniek@ccdeherbakker.be 

John Kleiner

 

John Goethals: theatertechniek

 

i.s.m. Hels Logistics

 

 

Leden raad van beheer

Voorzitter: Marc Van Hulle

Ondervoorzitter: Jan Van Streydonck

Piet Baeke, Katrien Brinckman, Vic Bruggeman, Werner Cherlet, Eddy De Baets, Mireille De Baets, Johan De Baere, Geert Faes, Elisabeth Jansen, Kristof Ryckaert, Huguette Van den Fonteyne, Johan Van Hyfte 


Zoeken