Domiciliëring BKO - Jeugddienst

Wanneer je de facturen van de Jeugddienst of de BKO per domiciliëring wenst te betalen, stuur je dit formulier ingevuld en ondertekend terug naar de dienst waarvan je facturen verwacht.

Contact

Jeugdwerk Eeklo

Adres
Kerkstraat 121 , 9900 Eeklo Jeugdcentrum Kubiek
Tel.
09 218 29 20
Jeugdwerk@eeklo.be
Vandaag
Nu open
open van 09:00 tot 12:00 13:30 tot 16:00
Morgen
Gesloten

Contact

Meetjesman

Adres
Kerkstraat 121 , 9900 Eeklo Jeugdcentrum Kubiek
Tel.
09 218 29 20
info@meetjesman.be
Website
http://www.meetjesman.be/
Vandaag
Nu open
open van 09:00 tot 12:00 13:30 tot 16:00
Morgen
Gesloten

Contact

Verhuur Jeugd

Adres
Kerkstraat 121 , 9900 Eeklo Jeugdcentrum Kubiek
Tel.
09 218 29 20
verhuur@eeklo.be
Vandaag
Nu open
open van 09:00 tot 12:00 13:30 tot 16:00
Morgen
Gesloten

Contact

Jeugddienst - Aanloopfase

Adres
Kerkstraat 121 , 9900 Eeklo Jeugdcentrum Kubiek
Tel.
09 218 29 20
aanloopfase@eeklo.be
Vandaag
Nu open
open van 09:00 tot 12:00 13:30 tot 16:00
Morgen
Gesloten

Contact

Jeugdwelzijn Eeklo

Adres
Kerkstraat 121 , 9900 Eeklo Jeugdcentrum Kubiek
Tel.
09 218 29 30
GSM
0498 913 815
Jeugdinfo@eeklo.be
Vandaag
Nu open
open van 09:00 tot 12:00 13:30 tot 16:00
Morgen
Gesloten

Contact

Gekko

Adres
Kerkstraat 121 , 9900 Eeklo Jeugdcentrum Kubiek
Tel.
09 218 29 20
gekko@eeklo.be
Vandaag
Nu open
open van 09:00 tot 12:00 13:30 tot 16:00
Morgen
Gesloten

Contact

Jeugddienst

Adres
Kerkstraat 121 , 9900 Eeklo Jeugdcentrum Kubiek
Tel.
09 218 29 20
jeugd@eeklo.be
Website
http://www.eeklo.be/jeugd
Vandaag
Nu open
open van 09:00 tot 12:00 13:30 tot 16:00
Morgen
Gesloten