Direct naar hoofdmenu / zoekveld
Home / informatie / pers

pers

Schrijvende pers

 

Taptoe / De Eecloonaar

 

Piet De Baets
09 218 93 73

taptoe@taptoe.be
www.taptoe.be

 

Ives Boone
Ives.Boone@telenet.be 

 

Het Nieuwsblad

 

www.nieuwsblad.be/eeklo

 

Erwin Mynsberghe
0496 50 10 69
erwin.mynsberghe@telenet.be 

 

Michel Wijne

info@m-text.eu 


Stijn Van de Velde

stijnvandevelde123@hotmail.com

 

Het Laatste Nieuws / De Streekkrant / De Zondag

 

Joeri Seymortier
Boomgaard 11 bus 4C
9880 Aalter
0475 27 73 90
info@nieuwsmeetjesland.be

 

Blog van Awbeir

 

Albert Everaert

albert.everaert@skynet.be 

 

Belga

 

Jonas D'Hollander

jonas@jdfreelance.be

 

Het nieuws vandaag

 

Stefaan Reuse

stefaan.reuse@skynet.be

 

Het Vrij Maldegem

pol@adegem.net

 

 


Persfotograaf

 

Michel Moens
Balgerhoeke 31
9900 Eeklo
fotomichelmoens@skynet.be

 


Televisie

 

AVS Oost-Vlaamse Televisie

Adolphe Pégoudlaan 20
9051 Sint-Denijs-Westrem (Gent)
09 378 07 78
redactie@avs.be
kiosk@avs.be
www.avs.be


 

 

communicatie

Stadskantoor

Industrielaan 2

9900 Eeklo

 

tel. 09 218 28 96

gsm 0490 52 06 85

fax 09 218 28 01

e-mail: info@eeklo.be

communicatie- en informatiecoördinator: Veerle Vernaeve 

Eeklo op Facebook - @stadEeklo op Twitter

 

open elke werkdag van 9 tot 12.30 uur en op woensdag van 14 tot 16 uur

 

Grote kaart


Zoeken