Kealan: “Als ik burgemeester ben, zorg ik ervoor dat iedereen in mijn stad elke dag een gratis warme maaltijd krijgt. Niemand hoeft dan nog honger te lijden."
"Dankjewel Kealan, voor je voorstel. In onze stad zijn er een paar plekken waar je heel goedkoop een warme maaltijd kan nuttigen, bijv. in LDC Zonneheem, in het restaurant van Psychiatrisch Ziekenhuis Sint-Jan en in ziekenhuis AZ Alma. Kinderen uit gezinnen met een beperkt inkomen kunnen op school een warme maaltijd krijgen voor 1 euro. Bij Let's Save Food! kan iedereen boodschappen 'redden' voor 1 euro om voedselverspilling tegen te gaan. Dat kan elke woensdag in LDC Zonneheem tussen 18.00 uur en 19.00 uur.
Ook gezonde voeding vinden we belangrijk in Eeklo. Mensen die het financieel moeilijk hebben kunnen via de sociale kruidenier groeten en fruit kopen aan een lage prijs. Helaas kunnen we niet voor iedereen een gratis maaltijd voorzien. We willen onze steun vooral richten op wie het echt nodig heeft. Wie moeilijkheden ondervindt om zelf voor een maaltijd te zorgen, kan terecht bij het Sociaal Huis. Samen bekijken we dan welke hulp mogelijk is.

