Direct naar hoofdmenu / zoekveld
Home / welkom / wie zijn we

wie zijn we

Pascal Schelstraete

directeur sport

pascal.schelstraete@eeklo.be

Ilse Van Coppenolle 

sportfunctionaris

ilse.van.coppenolle@eeklo.be

Wim Neirynck 

sportpromotor

wim.neirynck@eeklo.be

Carla De Vuyssere 

sportmonitor

carla.de.vuyssere@eeklo.be

Karel Colenbier

sportmonitor

karel.colenbier@eeklo.be

Dieter Slock

sportmonitor

dieter.slock@eeklo.be

Rozelien Kerckaert

sportmonitor 

rozelien.kerckaert@eeklo.be

Linsey Verstraete

sportmonitor

linsey.verstraete@eeklo.be

Patricia De Prée

kassa

patricia.de.pree@eeklo.be

Veronique Van Hecke

onderhoudspersoneel

veronique.van.hecke@eeklo.be

Mark Van Hamme

toezichter

mark.van.hamme@eeklo.be

Bolormaa Duuriimaa

onderhoudspersoneel

 

Dieter Van Hootegem

redder

dieter.van.hootegem@eeklo.be

Nick Timmerman

redder

timmermannick@gmail.com

Waldo Saey

redder

waldo.saey@eeklo.be

Alexander Alexejev

redder

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

 

 

Sportdienst Eeklo

logo farys

de exploitatie van de sportinfrastructuur wordt uitgevoerd door Farys

 


SPORTPARK EEKLO

Burg.Lionel Pussemierstraat 157

9900 Eeklo

tel. 09 | 377 61 27


Directeur sport

pascal.schelstraete@eeklo.be

Sportfunctionaris

ilse.van.coppenolle@eeklo.be



INFORMATIEKANALEN SPORTAANBOD

Op zoek naar een favoriete sport voor je zoon/dochter-lieverd of jou ? Raadpleeg zeker onze informatiekanalen

 

HERFSTKIDSGIDS ONLINE VANAF 01/10/2020

eeklo.be/kidsgids

Kerstverlof

19/11/'20

 

 

RESERVEER ONLINE: 

 

 INSCHRIJVING

 SPORTACTIVITEITEN

 sportkampen - lessenreeksen

 via eeklo.be/vrijetijd

foto 1 online

 

 RESERVATIES

 binnenterrein - buitenterrein

 zwembadticket

 via sporteeklo.recreatex.be

foto 2 online

 

alle openingsuren 

sluitingsdagen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Zoeken